Rap Forum: Forum kanału hostującego rap/hip-hop
Regulamin - Wersja do druku

+- Rap Forum: Forum kanału hostującego rap/hip-hop (https://newconic.pl)
+-- Dział: Newconic.pl (https://newconic.pl/forum-newconic-pl)
+--- Dział: Wyślij demo (https://newconic.pl/forum-wy%C5%9Blij-demo)
+--- Wątek: Regulamin (/temat-regulamin)Regulamin - Ebro - 09-27-2019

Jeżeli chcesz, by Twoje utwory dotarły do szerszego grona słuchaczy, jesteś w odpowiednim miejscu.

Newconic.pl to nie tylko forum hip-hopowe. Jesteśmy coraz prężniej działającym labelem internetowym bazującym na kanale hostującym z 6000 subskrypcji. Oferujemy dwie podstawowe formy wsparcia dla uzdolnionych raperów i wokalistów - patronat, a także miejsce w ekipie Newconic, które niesie ze sobą przywileje, których patronat nie obejmuje. Robimy wszystko, by selekcja naszych artystów była surowa, dlatego nie wysyłaj dema, jeśli nie jesteś na to gotowy - zaoszczędzisz tym samym zarówno swój, jak i nas czas.

 
Poniżej specyfikacja oferowanych przez nas form wsparcia:

 

1. Patronat
 
 
Obejmuje zarówno single, jak i albumy (w skrajnych przypadkach również inicjatywy). Promocja takiego materiału skupia się jedynie wokół niektórych mediów społecznościowych (np. Facebook), aczkolwiek jednocześnie zapewnia Ci miejsce w specjalnym dziale na forum. Takie rozwiązanie poprawia widoczność Twojej muzyki i przynosi długoterminowe rezultaty, które z pewnością pozytywnie wpłyną na odbiór całego materiału. 
 
 

Wątki zamieszczajcie według następującego schematu


Tytuł wątku:
[Patronat] Twoja ksywa - Tytuł albumu
Rok powstania:
Opis:
Link do albumu:

Nie zapominajcie o okładce wraz z logo Newconic.

 
 
2. Newconic
 
 
Pod hasłem Newconic kryje się druga forma promocji. Artyści, którzy dołączają do naszej ekipy są aktywnie wspierani za pośrednictwem wszystkich mediów społecznościowych. Takie materiały są wspierane zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie czy w YouTube. Podstawowa różnica polega na tym, że Twoja twórczość ląduje na kanale Newconic, a Twój profil zostaje wyróżniony rangą. Nasi artyści otrzymują również własny dział, który sprawia, że ich twórczość jest zapamiętywana przez naszych użytkowników.

 
 
Wątki zamieszczajcie według następującego schematu

 
Tytuł wątku:
[Newconic] Twoja ksywa
Opis:
Demo: (Link do 3 solowych utworów)


Obie formy są rozpatrywane w przeciągu 7 dni od założenia wątku. Jeżeli otrzymałeś wiadomość odmowną, nikt z administracji nie wypowiedział się w Twoim temacie lub nie otrzymałeś wiadomości prywatnej, to istnieją dwie prawdopodobne przyczyny:

a) Twój materiał nie spełnił naszych oczekiwań
b) Nie postępowałeś według powyższego regulaminu