Polski hip-hop & Rap Forum

Pełna wersja: Pytanie odnośnie Newconic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, 
Jakie są plany odnośnie Newconic? Czy to będzie inicjatywa typowo hip-hopowa czy będzie ona łączyć ze sobą artystów z różnych gatunków? Jestem bardzo ciekaw Smile
O, sama jestem bardzo ciekawa, bo inicjatywa bardzo fajna Smile
Pozostajemy otwarci na różne gatunki, aczkolwiek w granicach rozsądku - by nikt nie odnosił wrażenia, że dobór artystów w Newconic jest całkowicie przypadkowy Smile
(10-08-2019, 07:22 AM)Ebro napisał(a): [ -> ]Pozostajemy otwarci na różne gatunki, aczkolwiek w granicach rozsądku - by nikt nie odnosił wrażenia, że dobór artystów w Newconic jest całkowicie przypadkowy Smile

Czyli np. bardziej gatunki typu RnB niż np. pop?
A kiedy rusza Instagram i cała reszta? Smile
(10-08-2019, 07:23 AM)Wiolka94 napisał(a): [ -> ]
(10-08-2019, 07:22 AM)Ebro napisał(a): [ -> ]Pozostajemy otwarci na różne gatunki, aczkolwiek w granicach rozsądku - by nikt nie odnosił wrażenia, że dobór artystów w Newconic jest całkowicie przypadkowy Smile

Czyli np. bardziej gatunki typu RnB niż np. pop?

Nie zamykamy się na nic i rozważymy wszystko, co wpisuje się w nasze - bliżej nieokreślone - kryteria Smile

(10-12-2019, 09:33 AM)Mick napisał(a): [ -> ]A kiedy rusza Instagram i cała reszta? Smile

Instagram ruszy na samym końcu Smile
Jak tylko ruszy Instagram, to ja poproszę o link Smile